Önsöz
Şirket Profili
Vizyon ve Misyonumuz
DataSİS Marka Güvenirliği
Çözüm Ortakları
Yasal Haklar
Gizlilik ve Verilerin Korunma Politikası
YASAL HAKLAR
 

www.e-derhane.web.tr internet (web) sayfasında yer alan yazı, resim ve tabloların bir kısmı ve/veya tamamı DATASİS’in izni olmadan kullanılamaz.

www.e-dershane.web.tr internet (web) sayfası üzerinden, üyelerin kullanımına sunulmuş olan Web Tabanlı Dersonet Dershane Yönetim Programı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları ve Sinema Genel Müdürlüğü tarafından DATASİS’e verilmiş üretici kodu BİL-KOD: 1191 çerçevesinde DATASİS tarafından üretilmiştir ve işaretlenmiştir.

www.e-dershane.web.tr internet sayfasının ve de Web Tabanlı Dersonet Dershane Yönetim Programı’nın tüm tasarımı ve yazılımı DATASİS tarafından yapılmış olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu (FSEK) çerçevesinde tüm hak ve menfaatleri yalnız ve yalnız DATASİS’e aittir.

DATASİS programları ile uyumlu olan, tasarım ve basımı DATASİS tarafından yapılmış OPTİK FORM ’lar ve SINAV SONUÇ BELGELERİ ‘nin (KARNELER) basım ve satış hakları yalnız DATASİS 'e aittir. Datasis tarafından üretilen ve de www.e-dershane.web.tr 'de yer alan herhangi bir Optik Form’un ve/veya SINAV SONUÇ BELGESİ’nin DATASİS’in izni olmaksızın basılması ve satışı yasaktır.

Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  E-Dershane Hakkında  |  Ürünlerimiz  |  Hizmetlerimiz  |  Kampanyalar Duyurular Yasal Haklar Site Haritası İletişim

Copyright © 2011 Datasis